KONST / Litografier / Färglitografier 6182462
nr 618 2462
Peter Tillberg
(1946-2016), Sverige
Färglitografier, 3 st, Peter Tillberg (f. 1946)
Kondition: skador
Peter Tillberg, svensk målare, grafiker och skulptör född 1946, död 2016.
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 11 januari 2010
kl 19:23:51
350 kr
400 kr
500 kr
Peter Tillberg
Läs mer om Peter Tillberg